Cargo Sad Service

Agencja Celna

Agencja Celna

Nasza Agencja Celna, świadczy usługi na terenie całego kraju. Mamy możliwość zgłoszenia towaru w każdym Urzędzie oraz Oddziale Celnym w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obsługę pocztową, cargo oraz pasażerską. Dodatkowo świadczymy inne usługi powiązane z obsługą celną, w tym wystawianie wniosków EORI, PDR itp.

ODPRAWA CELNA W IMPORCIE I EKSPORCIE

Lotniczym

Przesyłki Cargo na wszystkich lotniskach

w Polsce

Przesyłek pasażerskich

W obrocie pasażerskim na wszystkich lotniskach w Polsce

Drogowym

Dedykowanym, w doładunkach, ekspresowym, w temperaturze kontrolowanej, ADR

Morskim

FCL (całokontenerowym), LCL (drobnicowym)

Kolejowym

FCL, LCL z wielu miast chińskich

W obrocie Pocztowym

Dla firm i osób prywatnych

POZOSTAŁE USŁUGI AGENCJI CELNEJ

Sporządzanie wniosków

W tym EORI, PDR, sanepid, weterynarz, odwołania

Zabezpieczanie kwoty długu celnego

W celu wydania towaru bezpośrednio po zakończonej odprawie celnej

Tranzyt (NCTS)

Przemieszczanie towaru pod dozorem celnym

Doradztwo celne

Poparte ponad 20-letnim doświadczeniem w sprawach celnych

Odprawy Fiskalne

Hamburg, Wiedeń, Framkfurt

Zgłoszenia Intrastat

kompleksowa obsługa

Czym jest Agencja Celna ?

Agencja celna to specjalizowana organizacja, która działa jako pośrednik między importerami oraz eksporterami a organami celnymi państwa. Jej głównym zadaniem jest ułatwienie procesu odprawy celnej towarów, które przekraczają granice międzynarodowe. Agencje celne zajmują się przygotowywaniem i składaniem niezbędnych dokumentów celnych, reprezentując klientów przed urzędami celnymi, doradzając w kwestiach taryfowych, klasyfikacji towarów, ustalania wartości celnej, a także mogą pomagać w obliczaniu należności celnych i podatków. Ponadto, mogą oferować usługi doradcze dotyczące przepisów handlu międzynarodowego oraz pomagać w zastosowaniu się do lokalnych i międzynarodowych przepisów celnych.

Korzyści płynące ze współpracy z agencjami celnymi

Korzystanie z usług agencji celnej niesie ze sobą wiele benefitów dla osób prywatnych i przedsiębiorców, są to m.in.:

– Znaczna oszczędność czasu: Agencje celne zajmują się wszystkimi aspektami procesu odprawy celnej, co oznacza, że przedsiębiorcy nie muszą tracić czasu na zrozumienie skomplikowanych przepisów i formularzy. To pozwala im skupić się na głównych obszarach swojej działalności.

– Zmniejszenie ryzyka błędów i korekt: Profesjonalne agencje celne posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie właściwego przygotowywania i składania dokumentacji celnej. Błędy w dokumentacji mogą prowadzić do opóźnień, dodatkowych opłat, a nawet sankcji, więc ich uniknięcie jest kluczowe.

– Zapewnienie zgodności z przepisami: Agencje celne pomagają zapewnić, że wszystkie towary są importowane lub eksportowane zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami, co minimalizuje ryzyko naruszenia prawa.

– Zoptymalizowany przepływ towarów: Szybka i sprawnie przeprowadzona odprawa celna przyczynia się do efektywniejszego przepływu towarów, co jest kluczowe w utrzymaniu terminowości dostaw i satysfakcji klientów.

 

Dlaczego Agencja Celna Cargo Sad Service ?

Korzystanie z usług agencji celnej przynosi przedsiębiorcom wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, minimalizację ryzyka błędów i opóźnień, a także pewność, że ich działalność handlowa jest zgodna z obowiązującymi przepisami. Dlatego tak ważne jest żeby wybrać uczciwą i odpowiedzialną agencje celną. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Nasz fundament stanowią wykwalifikowani agenci celni i spedytorzy, posiadający wieloletnią praktykę. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i bezproblemową obsługę, spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Poniżej kilka przykładowych oddziałów w których wykonujemy usługi:

 Osobowy w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

 Towarowy I i II w Warszawieul. Wirażowa 35

 Towarowy III w Warszawieul. 17 stycznia 47

 IV w Warszawieal. Krakowska 106

 VI w Warszawieul. Utrata 4

 I Pocztowy w Warszawie, ul. Łączyny 8

 II w Warszawie, ul. Utrata 4

 w Pruszkowie, ul. Przejazdowa 25

Agencja Celna