Cargo Sad Service

O nas

Agencja Celna, Spedycja drogowa, morska, lotnicza, kolejowa

Jesteśmy rodzinną firmą ze stuprocentowo polskim kapitałem. Już od ponad 10 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu agencji celnej oraz spedycji drogowej, morskiej, lotniczej i kolejowej. Przez ten okres wypracowaliśmy zaufanie zarówno dużych firm, jak i mniejszych podmiotów oraz osób prywatnych.

Siedziba naszegj firmy najduje się w Warszawie, ale dzięki systemom tele-informatycznym możemy reprezentować Państwa we wszystkich urzędach i oddziałach celnych, na terenie całej Polski.

Nasz fundament stanowią wykwalifikowani agenci celni i spedytorzy, posiadający wieloletnią praktykę. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i bezproblemową obsługę, spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Nasza działalność obejmuje obsługę celno-spedycyjną  podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W ramach naszych usług zajmujemy się m.in. wystawianiem dokumentów SAD w przywozie, wywozie – w obrocie pocztowym, drogowym,lotniczym, kolejowym, morskim  a także spedycją drogową, kolejową, morską i lotniczą. Współpracujemy z uznanymi przewoźnikami oraz liniami lotniczymi i morskimi, posiadając agentów w każdym znaczącym porcie lotniczym i morskim na całym świecie. Pełny katalog naszych usług znajdą Państwo w zakładce Usługi.

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga, gdzie znajdą Państwo cenne informacje na temat zagadnień celnych i spedycyjnych, w tym podstawowe informacje o agencji celnej, EORI itp., oraz porady dotyczące importu towarów z Chin.

Stanisław Malina
Stanisław Malina
2024-03-01
Miła i szybka obsługa polecam
Remigiusz Szkolka
Remigiusz Szkolka
2024-02-20
Szybko, sprawnie, polecam!
Paweł Bielak
Paweł Bielak
2024-02-01
Polecam, szybko sprawnie, doskonały kontakt!
Yandere Snake
Yandere Snake
2024-01-23
Wspaniała współpraca, polecam
Błażej Krajczewski
Błażej Krajczewski
2024-01-16
Bardzo sprawne przygotowanie dokumentów celnych w atrakcyjnej cenie
Paweł Wójcik
Paweł Wójcik
2024-01-04
Polecam serdecznie. Dzięki tej agencji odprawa retrospektywna dokonana bez żadnych komplikacji.
IOR _PL
IOR _PL
2023-11-30
Bardzo fachowe i szybkie podejście do tematu.
Michał Prorok
Michał Prorok
2023-11-29
Bardzo polecam! Dwukrotnie odprawiali państwo moje przesyłki i zawsze wszystko odbywało się sprawnie i bez komplikacji. Kontakt jest bardzo dobry a cena usługi naprawdę bardziej niż rozsądnie wyceniona. Dziękuję i zapewne skorzystam ponownie w przyszłości.
Paweł Brylowski
Paweł Brylowski
2023-11-21
Z usług Agencji korzystam już któryś raz. Odprawa jest zawsze załatwiona szybko i sprawnie. Polecam!