O nas

 

Naszą podstawową działalnością jest obsługa celna i spedycyjna podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i firm spedycyjnych w zakresie m.in wystawiania dokumentów SAD w imporcie, wywozie oraz tranzycie. Spedycja lotnicza, spedycja morska, spedycja drogowa, pocztowa, cały katalog usług znajdziecie Państwo w działach Agencja Celna oraz Spedycja.

Działamy na terenie Warszawy, praktycznie we wszystkich warszawskich urzędach i oddziałach celnych oraz niektórych urzędach na terenie Polski.

Odprawiamy osoby fizyczne na lotnisku osobowym w Warszawie oraz przesyłki pocztowe w imporcie i eksporcie w Warszawie, Zabrzu, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i innych oddziałach pocztowych ( cały kraj ).

Agencja Celna, świadczy również usługi związane z: akcyzą na samochody ( pełny zakres usług, tłumaczenia, rejestracja itp.), wypełniamy dokumenty Intrastat, wnioski EORI, PDR oraz inne dokumenty wymagane przy odprawie celnej, legalizujemy świadectwa pochodzenia

Nasza Agencja Celna zajmuje się też międzynarodową spedycją lotniczą, morską i drogową. Oferujemy kompleksową obsługę spedycyjną przesyłek z każdego zakątku  świata zarówno w transporcie lotniczym jak i morskim.

Współpracujemy z uznanymi przewoźnikami oraz liniami lotniczymi i morskimi. Posiadamy agentów w każdym znaczącym porcie lotniczym i morskim na całym świecie.

Agencja Celna, Spedycja drogowa, morska, lotnicza

Zapraszamy Państwa również na nasz blog na temat zagadnień celnych i spedycyjnych ( tutaj ) oraz drugi blog na temat importu z Chin ( tutaj ). Na drugim blogu działa też forum na którym, możecie Państwo zadawać pytania dotyczące importu  i transportu z Chin

Obydwa blogi traktują o obsłudze celnej, wyjaśniają podstawowe informacje na temat odpraw celnych ( m.in. co to jest agencja celna, EORI itp.) oraz szeroko pojętej tematyce importu towarów z Chin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami