Usługi

Usługi Cargo Sad Service

Agencja Celna

Jesteśmy młodą i prężną firmą opartą na agentach celnych i spedytorach z wieloletnią praktyką. Nasze doświadczenie pozwala na szybkie i bezproblemowe świadczenie usług, które oferujemy.

Transport drogowy

Nasi spedytorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przewozów zarówno w kraju jak i całej Europie. Działamy również na obszarze państw poza unijnych, w tym rynku wschodniego.

Transport lotniczy

Fracht lotniczy, jest najszybszą formą dostawy towaru do określonej destynacji na całym świecie. Transport lotniczy obok transportu morskiego oraz drogowego oraz agencji celnej jest jedną z podstawowych usług świadczonych klientom przez naszą firmę.

Transport kolejowy

Command higher service levels thanks to our global air freight shipping! Your customers are waiting for the products or goods to be delivered…

Transport morski

Nasza firma oferuje swoim klientom oprócz transportu lotniczego również transport morski, poniżej katalog naszych usług. Transport morski jest najtańszym rodzajem ze wszystkich gałęzi transportowych służący do przemieszczania dużej ilości towaru na duże odległości.

Import z Chin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również najtańszą, kompleksową obsługę logistyczną przesyłek z Chin, od odbioru towaru od nadawcy, poprzez konsolidację, wysyłkę, odprawę celną, aż do dostawy towaru do odbiorcy.