Cargo Sad Service

Usługi
Świadczymy usługi obsługi celnej na terenie całego kraju, dzięki systemom informatycznym jesteśmy w stanie zgłosić towar do odprawy celnej w każdym Urzędzie Celnym w Polsce. Pełną ofertę usług Agencji Celnej znajdziecie Państwo na podstronie Agencja Celna.

AGENCJA CELNA

Najczęściej wykonywane usługi:

Paczki pocztowe

Nasza agencja celna, świadczy usługi w zakresie: odprawa celna przesyłek pocztowych w imporcie i eksporcie w Oddziałach Celnych Pocztowych: Zabrze, Warszawa, Poznań, Pruszcz Gdański, Przemyśl, Szczecin, Lublin.

Jesteśmy gotowi zająć się wszelkimi formalnościami związanymi z odprawą celną w imporcie i eksporcie towarów przewożonych transportem lotniczym, morskim, kolejowym, drogowym.

Nasza agencja celna oprócz innych usług, świadczy także obsługę celną na Lotnisku Okęcie im. Fryderyka Chopina w ruchu pasażerskim.

Inne usługi świadczone przez Agencję Celną. W tym rejestracja EORI, sporządanie wniosków, tranzyt (NCTS).

SPEDYCJA

Oferujemy usługę przewozu ładunków w transporcie lotniczym, morskim, kolejowym, drogowym międzynarodowym oraz krajowym. Sprawdź ofertę naszej firmy.

Transport lotniczy obok transportu morskiego, kolejowego oraz drogowego oraz agencji celnej jest jedną z podstawowych usług świadczonych klientom przez naszą firmę.

Transport morski jest najtańszym rodzajem ze wszystkich gałęzi transportowych służący do przemieszczania dużej ilości towaru na duże odległości.

Nasza firma świadczy kompleksową usługę związaną z transportem kolejowym towarów z Chin, od odbioru towaru poprzez swoich agentów w Chinach, konsolidację , załadunek , przewóz pociągiem do Polski.

Jedną z podstawowych usług spedycyjnych świadczonych przez naszą firmę jest  transport drogowy krajowy i międzynarodowy