Cargo Sad Service

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zabezpieczenie kwoty długu celnego

Nasza Agencja Celna,

oferuje usługę udzielenia zabezpieczenia należności celno – podatkowych do kwoty 150000,00 PLN i jest traktowana tylko i wyłącznie jako ułatwienie płatnicze znacznie skracające czas odprawy celnej.
Oznacza to, że klient nie musi potwierdzać przelewu za należności celno –  podakowe pieczątką dzienną banku, tylko wpłaca należności na konto nasze Agencji Celnej, towar zaraz po odprawie jest dopuszczany do obrotu.
Odbiór towaru jest możliwy po przesłaniu elektronicznego potwierdzenia dokonania przelewu na naszego maila.
Nasza agencja celna wpłaca w imieniu klienta kwotę długu celnego na konto Izby Celnej.

Zabezpieczenie kwoty długu celnego oferowane przez naszą agencję celną jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy towar jest potrzebny „od ręki” i nie ma czasu na jeżdżenie do banku w celu potwierdzenia przelewu pieczątką dzienną banku, którego wymaga większość Urzędów Celnych.

Więcej informacji na temat: Zabezpieczenie kwoty należności celno podatkowych, znajdziecie Państwo na naszym blogu: Zabezpieczenie kwoty długu celnego

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]